Predaj montáž a servis klimatizácii Košice Michalovce Trebišov Sobrance

O nás

Fajnaklima je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Záleží nám na komforte bývania v domoch, bytoch a na pracoviskách. Špecializujeme sa na montáž a montáž klimatizačných a vzduchotechnických zariadení a systémov, domácich aj firemných. Naše skúsenosti a nadobudnuté znalosti každodenne využívame na poskytovanie služieb najvyššej kvality. Od začiatku našej činnosti sa rozvíjame aj vďaka spolupráci s náročnými zákazníkmi, tak aj účasťou na rôznych druhoch technických školení.

Máme za sebou množstvo zrealizovaných a náročných projektov – od bytov, rodinných domov, firemné prevádzky až po veľké projekty.

V rámci našej činnosti ponúkame aj komplexný záručný a pozáručný servis klimatizačných systémov. Vykonávame okrem iného aj potrebné merania a úpravy. Vykonávame dezinfekcie, ktoré zahŕňajú okrem iného: čistenie kondenzátora, výparníka a filtrov. Vykonávame merania sacieho a kompresného tlaku, testujeme tesnosť freónových spojov, kontrolujeme elektrické spoje a meriame prúd pod záťažou. Pri bežných kontrolách meriame aj teplotu na vstupe a výstupe výparníka, ako aj kontrolujeme priechodnosť odtoku kondenzátu.

Profesionálny servisný a montážny tím našej spoločnosti nám umožňuje vykonávať všetky úlohy súvisiace s inštaláciou.

Fajnaklima s.r.o., s proklientským prístupom a efektívnou komunikáciou prinášame našim zákazníkom najvyššiu kvalitu služieb za bezkonkurenčné ceny klimatizácií na východnom Slovensku.